Krótko o zasadach na Blogu

W nawiązaniu do komentarzy pojawiających się pod niektórymi wpisami, przypominam, że autorzy prezentują na blogu swoje prywatne opinie, występują we własnym imieniu. Nasz blog jest miejscem dyskusji różnych poglądów.

Chciałbym też zwrócić uwagę autorów na sposób zamiaszczania wpisów. W tym celu wprowadzamy nową zasadę. Nie tworzymy najdłuższej strony świata, tworzymy przestrzeń do swobodnej dyskusji. Dlatego najpóźniej po 2 akapitach tekstu wstawiamy tag „więcej (czytaj dalej)”. Czytelnicy Bloga rozwiną najciekawsze wpisy.

A może macie jeszcze inne sugestie dotyczące działania Bloga, naszych zasad bądź poruszanych tematów? Piszcie w komentarzach.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +1 (from 1 vote)
Share

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Podczas studiów w SGH przez 2 lata kierował SKN Spraw Zagranicznych, które w tym czasie stało się jedną z najaktywniejszych organizacji studenckich w Polsce. Współzałożyciel i były członek Zarządu SKN Ekonomicznej Analizy Prawa. Łącznie w ramach działalności studenckiej w SGH koordynował przygotowanie ponad 100 paneli i wykładów otwartych z udziałem wielu osobistości świata nauki, polityki, dyplomacji i biznesu. W Forum Obywatelskiego Rozwoju od 2010 roku. Od 2011 roku odpowiada za współpracę z kluczowymi partnerami FOR. W 2013 roku koordynował przygotowanie serii 89 wykładów prof. Leszka Balcerowicza "Odkrywając wolność" w 41 miastach całej Polski. ---> Dowiedz się więcej na: www.mateuszsabat.com

Komentarze: